Suljagić: Ne pada mi na pamet da se izvinjavam za svoja mišljenja i stavove!
http://static.oslobodjenje.ba/css/grab.png), move;"> Emir Suljagić Podsjećamo, SNSD je u saopćenju za javnost zatražio od Suljagića da se izvini Vladi RS-a zbog poređenja ove vlade s njemačkim Vermahtom. - Razmislit ću da im se izvinim onda kada se oni izvine što su njihovi prethodnici na tim pozicijama, u toj istoj Vladi […]